Ваш личный агент на рынке труда
Логин
Пароль Забыли?
 
 
 
  Главная Найти вакансии Разместить резюме Советы и статьи   Работодателю  
Сейчас на сайте 14 активных резюме и 1724 открытых вакансий
 
 

Полезные статьи

Європейська мережа гіпермаркетів real,- створить в Одесі 400 нових робочих місць


Київ, 13 травня 2009 року – Німецька мережа роздрібних гіпермаркетів real,-, що входить до складу METRO Group, починає набір персоналу для свого першого магазину, який відкриється 20 серпня на Фонтанці в Комінтернівському районі Одеської області. Окрім створення 400 нових робочих місць, прихід великої міжнародної компанії в Одесу відкриває нові можливості для місцевого бізнесу: близько 30 компаній Одеси і області зможуть стати постачальниками real,- і отримати перспективу надійного і прозорого партнерства.

Компанія real,- починає набір персоналу для свого магазину в Одесі.  Більшість працівників набираються з місцевих жителів. «У той час, як багато інших торгівельних компаній уповільнюють розвиток, ми пишаємося тим, що ми починаємо набір персоналу і розвиток на українському ринку. Як надійна європейська компанія, ми пропонуємо не просто роботу, а можливість професійного розвитку й успішної кар’єри» - сказав Ульф Грот, Директор real,- Ukraine.

Оскільки магазин в Одесі буде першим гіпермаркетом real,- в Україні, він буде водночас і тренувальним майданчиком, де набиратимуться досвіду команди для наступних магазинів і де досвідчені фахівці real,- з інших країн передаватимуть свої навички український команді. Пізніше всі іноземні працівники будуть замінені місцевими фахівцями. Група працівників Одеського магазину вже пройшла місячне стажування в магазині real,- в м. Казань (Росія).  Фахівці пекарні та м’ясного цеху незабаром пройдуть стажування в Німеччині для вивчення технологій власного виробництва в магазині.

«Ми гарантуємо офіційне працевлаштування у повній відповідності до українського трудового законодавства та пропонуємо надійну роботу і можливість рости професійно і будувати кар’єру у великій міжнародній компанії.  Ми прагнемо стати кращим працедавцем в Одесі» - сказав керівник Відділу персоналу real,- Сергій Геренко.
real,- в Україні

Гіпермаркет real,- на Фонтанці матиме загальну площу 12 500 кв.м. (площа торгівельного залу – 8 500 кв.м.) і його асортимент налічуватиме 25 000 тис найменувань продовольчих та непродовольчих товарів.  Магазин буде якірним орендатором торгівельного центру Riviera Shopping City, найбільшого торгового комплексу в Одесі.
real,- у світі

ТОВ «реал,- Гіпермаркет Україна» є дочірньою компанією real,- International Holding GmbH, що входить до складу МETRO Group.  Сьогодні 439 магазинів компанії працюють в 5 країнах: Німеччині, Польщі, Туреччині, Росії та Румунії.  Продажі компанії в 2008 році склали 11,6 мільярдів євро.

METRO Group є однією з найбільших торгівельних компаній в світі.  В 2008 р. продажі компанії сягнули 68 мільярдів євро. Сьогодні компанія оперує 2,200 магазинами в 32 країнах, в компанії працює близько 300 тис. осіб.  До складу групи входять: Metro/Makro Cash & Carry – міжнародний лідер в сегменті оптової торгівлі, мережа роздрібних гіпермаркетів real,- , Media Markt і Saturn – європейський лідер в сегменті роздрібної торгівлі побутовою технікою та електронікою, та мережа універмагів Galeria Kaufhof.

real,- hypermarket Ukraine

вул. Бориспільська 9, корп. 91, Київ -02099, Україна

тел: +38044 499 08 00; фaкс: +38044 499 08 09

Internet: www.real.de


Європейська мережа гіпермаркетів real,- створить в Одесі 400 нових робочих місць

 
 
 
 

Найти вакансии   |   Найти резюме   |   Советы и статьи   |   Каталог сайтов   |   Реклама на сайте   |   Обратная связь   |   Контакты
Copyright © 2008-2010 Profexpert